Asr-ı Saadet'ten günümüze zayıflama mucizesi!

Asr-ı Saadet'ten günümüze zayıflama mucizesi!


Dr. Suat Arusan’ın üzerinde çalıştığı ve Peygamber Efendimizin (s.a.v) karnına taş bağlama mucizesinden yola çıkılarak geliştirilen Kristal Zayıflama Kemeri ile ilgili denemeler tamamlandı. Dr. Suat Arusan, Ezberleri bozacak bu zayıflama yöntemini tarim2023.com'a anlattı.

Dr. Suat Arusan’ın üzerinde çalıştığı ve Peygamber Efendimizin (s.a.v) karnına taş bağlama mucizesinden yola çıkılarak geliştirilen Kristal Zayıflama Kemeri ile ilgili denemeler tamamlandı. Ezberleri bozacak bu zayıflama yönteminin tüm detaylarını yayınlıyoruz.

İZLEYECEĞİNİZ VİDEODA NELER Mİ VAR?

Kristal Zayıflama Kemeri fikri nereden çıktı?
Hazırlık sürecinde neler yaşandı?
Kristal Zayıflama Kemeri nedir?
Kristal Zayıflama Kemeri nasıl zayıflatıyor?
Kristal Zayıflama Kemeri'nin teknik özellikleri nelerdir?
Kristal Zayıflama Kemeri takanlar nasıl hissediyor?
Kristal Zayıflama Kemeri, zayıflama tekniğinde bir devrim mi?
Kristal Zayıflama Kemeri'ne nasıl sahip olabiliriz?

Peygamber Efendimizin (s.a.v) karnına taş bağlama mucizesinden yola çıkılarak geliştirilen Kristal Zayıflama Kemeri ile ilgili çalışmalarını tamamlayan Dr. Suat Arusan, tarim2023.com'a zayıflamada tüm ezberleri bozacak açıklamalarda bulundu. 

Takar takmaz iştahı kestiği belirtilen Kristal Zayıflama Kemeri sayesinde lüzumsuz yemeğe son veriliyor, kemeri takan erken doyuyor ve acıkmıyor. Yani Kristal Zayıflama Kemeri ile açlık merkezi kontrol altına alınıyor.

Dr. Suat Arusan, bu mucize yöntem ile ilgili olarak “Özellikle kristal taşların çok farklı özellikleri bulunuyor ve bir çok hastalığın tedavisinde bir destek tedavidir. Adına da Kristal Terapi denir. Bu taşların değişik sağlığa pozitif etkilerinin yanında özellikle karın bölgesine konulduğu zaman, Asr-ı Saadet’teki uygulamadan yola çıkarak bir kemer haline getirmek sureti ile uyguladığımızda gerçekten inanılmaz bir iştah kesilmesinin gözlendiğini gördük. Bunu uygulayanlar da gördü" değerlendirmesinde bulundu. 

KRİSTAL ZAYIFLAMA KEMERİ FİKRİ NASIL DOĞDU VE NASIL ÇALIŞIYOR?

Dr. Suat Arusan, bu konuyu şöyle özetliyor:

"Kendi tarihimizden öğreniyoruz ki, bunlar Peygamber Efendimizin hayatını anlatan kitaplarda da vardır; açlığa karşı kendileri ve ashabı, karınlarına taş bağlamışlar. Bu benim dikkatimi çekti ve bunun nasıl olabileceğini düşündüm. Karına taş bağlamakla açlık duygusu nasıl yenilebiliyor ya da tokluk hissi nasıl oluşabiliyor? Düşündüm ve dedim ki bu büyük bir taş olamaz, çünkü büyük bir taşı bağlarsanız inanın nefes bile alamazsınız. Bunun yanında bu büyük taşı ne kadar süre burada muhafaza edebilirsiniz ki! Bunun yanında bu taşla savaşıyor insanlar. Bunun büyük bir taş olmadığını anladım. Demek ki küçük bir taş. Peki küçük bir taş ne yapıyor? Nasıl oluyor da bu açlık probleminde bir çare olabiliyor? Buna derin bir bakış açısıyla baktığımızda şunu anladık. Taşın bir biyomanyetik enerjisi var. Biyoelektromanyetik enerjisi diyelim buna. Açlık duygusu vücutta bir çok hormonal faaliyet sonucu gelişen bir olaydır. Ama kesinlikle beyinle ilgilidir. Açlık-tokluk gibi bütün duygusal merkezler bunun içinde. Vücutta hormonal değişiklikler olduğunda, kan şekeri düştüğünde bu açlık merkezi faaliyete geçiyor ve bize 'ye' emrini veriyor. Biz de ondan sonra yiyoruz. İşte bu taş, adı geçen bu merkezi susturuyor. Bu merkezi baskı altına alarak size 'ye' emrini veremez hale getiriyor. Tokluk hissettiriyor dolayısıyla.

Bu kemeri kullanıp, 'Ben 2 tabağı 1 tabağa düşürdüm, 3 öğünü 2 öğüne düşürdüm' diyen çok kişi var."

İlaçsız ve sporsuz zayıflamayı sağlayan ve hiçbir yan etkisi bulunmayan bu yöntem tabiri caizse bozulan ayarları düzenleyerek vücudu fabrika ayarlarına döndürüyor.

24/12/2012 11:34 tarihinde eklendi.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
twitterfacebook

Okuyucu Yorumları

  Benzer Haberler